OBSŁUGA KLIENTA:

Bociek Meble , łóżka dziecięce , łóżka ze zjeżdżalnią .

Łóżko ze zjeżdżalnią dla chłopca , łóżko ze zjeżdżalnią dla dziewczynki.

Wysyłka i dostawa
Prywatność i bezpieczeństwo
Zwroty
Zamawianie
Płatności
Śledzenie zamówień


Wysyłka i dostawa.
Towar wysyłamy do klienta za pomocą zewnętrznej firmy spedycyjnej, po odnotowaniu zapłaty lub w przypadku ,kiedy klient wybrał płatność za pobraniem, po skompletowaniu wysyłki . Koszt dostawy wynosi od 30 zł do 60 zł w zależności od wielkości zamówienia i ilości wysyłanych mebli. Po odbiorze paczek przez kuriera klient otrzymuje informację o wysłaniu towaru.
Prywatność i bezpieczeństwo.
Transakcje w sklepie internetowym odbywają się za pośrednictwem zewnętrznych serwisów płatniczych PayPal lub PayU w zależności od dostępności . Firma Bociek Meble nie gromadzi danych kart płatniczych . Wszelkie dane osobowe są używane tylko i wyłącznie do procesu realizacji i dostawy zamówienia i nie są udostępniane osobom trzecim.
Zwroty.
Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Klient składa oświadczenie o odstąpieniu od umowy e-mailem . Po otrzymaniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy sklep odeśle klientowi potwierdzenie otrzymania takiego oświadczenia . Zwracany towar sprzedający odbierze własnym kurierem na własny koszt. . Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru wraz z kosztem dostawy za towar nieużywany w opakowaniu . Koszt odesłania towaru do sklepu ponosi sprzedający . Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta.
Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się:
I) dla umowy, w wykonaniu której przedsiębiorca wydaje rzecz, będąc zobowiązany do przeniesienia jej własności – od objęcia rzeczy w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik, a w przypadku umowy, która:
a) obejmuje wiele rzeczy, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach – od objęcia w posiadanie ostatniej rzeczy, partii lub części,
b) polega na regularnym dostarczaniu rzeczy przez czas oznaczony – od objęcia w posiadanie pierwszej z rzeczy;
II) dla pozostałych umów – od dnia zawarcia umowy.
Zamawianie
1. Zamówienia mogą Państwo składać bezpośrednio na naszej stronie www.bociekmeble.pl , e-mailem biuro@bociekmeble.pl, lub telefonicznie0-56 674 35 45 , faks 0-56 674 35 46. Po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem informację potwierdzającą złożenie zamówienia. Do ceny brutto przedmiotu przy każdym zamówieniu zostanie doliczony koszt dostawy w wysokości 60 zł . W przypadku odbioru osobistego koszty dostawy nie dolicza się .
2. Przyjęcie do realizacji zamówienia rozpoczyna się:
a. w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze - po tym, jak do sklepu dotrze od klienta e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia .
b. w przypadku zamówień płatnych przelewem - po tym jak do sklepu dotrze od klienta e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia oraz zostanie odnotowana wpłata na konto.
3. Realizowane będą tylko zamówienia potwierdzone. Pracownik sklepu może kontaktować się z osobą zamawiającą w celu dodatkowego potwierdzenia zamówienia przez telefon.
4. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem termin realizacji wynosi około 2-3 tyg.
5. Sklep zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia w szczególnych przypadkach i zawsze podaje przyczynę anulowania zamówienia .
Płatności , ceny i promocje.
Podane ceny są cenami brutto , bez kosztów dostawy . Koszt dostawy jest doliczany przy finalizowaniu zamówienia . Towary objęte promocją mogą być dostępne po cenie promocyjnej w wyznaczonym terminie .
Podgląd zamówień
Klient po zalogowaniu się na swój profil w sklepie ma możliwość śledzenia etapów realizacji zamówienia.